Перфоманс до Дня людей похилого віку

den ludey pohilogo viku titleДругий місяць осені почався з особливої дати. Першого жовтня у всьому світі відзначали Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. У цей день говорили про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері.

Також цей день є своєрідним приводом для роздумів щодо взаємозв’язку поколінь. Тому протягом тижня студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності – учасники волонтерського загону «Добрі справи» (керівник: к.п.н., доц. Клочко Олексій Олександрович) – у соціальній мережі Facebook провели інтерактивну акцію, спрямовану на висловлення глибокої пошани представникам старшого покоління. Вони згадали своїх рідних бабусь і дідусів, знайшли для них теплі слова і у такий неформальний спосіб висловили свою безмежну любов та повагу, вдячність за безцінні знання й слушні поради, за готовність підтримати й допомогти, за гідний приклад для наслідування.