Підвищення кваліфікації для фахівців із соціальної роботи

 
pidvyshchennia kvalifikatsii
 
Традиційно щороку на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності СумДПУ імені А.С. Макаренка спільно з Сумським обласним центром соціальних служб здійснюється навчання (підвищення кваліфікації) працівників_ць територіальних громад, які здійснюють соціальну роботу з сім’ями.
 
 
 

pidvyshchennia kvalifikatsii 2023
 
Протягом 13.11.2023 – 17.11.2023 на базі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності СумДПУ імені А.С. Макаренка відбулося навчання (курси підвищення) кваліфікації для працівників_ць територіальних громад, які здійснюють соціальну роботу на Сумщині (Конотопський район, Охтирський район, Роменський район, Сумський район, Шосткинський район), за напрямком: соціально-психологічна підтримка військовослужбовців та членів їх сімей.
 
Мета курсу: розкриття теоретичних та практичних основ психологічної допомоги ветеранам та членам їхніх сімей, формування та вдосконалення навичок ефективного спілкування в критичних та ускладнених ситуаціях життя, оволодіння технологіями конструктивного спілкування з особами постраждалими внаслідок травматичних подій.
 
Під час навчання соціальні працівники_ці отримали актуальні знання та навички щодо впливу війни на особистість та адаптації до негативного досвіду і стресу; встановлення контакту в спілкуванні, розуміння потреб і особистісних викликів; психологічних особливостей роботи з ветеранами; роботи з родичами загиблих. За результатами навчання учасники отримали свідоцтва державного зразка, а набуті знання дозволять їм ефективно здійснювати роботу за даним напрямком.

pidvyshchennia kvalifikatsii 10 2023
 
Протягом тижня – з 2 по 6 жовтня 2023 р. – на базі кафедри соціальної роботи і МСКД спільно з Сумським обласним центром соціальних служб відбулося підвищення кваліфікації за програмою "Забезпечення права дитини на виховання в сім'ї" з підготовки спеціалістів до соціального супроводу прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей патронатних вихователів, опікунських сімей.
 
Тридцять учасників_ць – працівників територіальних громад, які здійснюють соціальну роботу з сім’ями, отримали теоретичні знання та практичні навички, які дозволять їм ефективно здійснювати соціальний супровід сімей та надавати соціальні послуги відповідно до критеріїв якості.