Цінність людського життя

Протягом тижня – з 11 по 18 листопада – у Навчально-науковому інститутуі педагогіки і психології зі студентською молоддю працювала практичний психолог Руденко Вікторія Германівна, яка провела низку профілактичних тренінгів на тему «Цінність людського життя».

0200r025-a39a-378x191.png       cinnist.jpg

У заходах взяли участь і студенти нашої кафедри, які у процесі жвавого обговорювання з фахівцем означеної проблеми визначили: щоб бути здоровою людиною необхідно піклуватися не тільки про своє фізичне здоров’я, а й обов’язково підтримувати свій психологічний стан. І якщо молода людина розуміє, що самотужки не може впоратись зі своїми емоціями чи переживаннями, то треба звертатися по допомогу до відповідних фахівців. Зокрема, до Психологічної служби СумДПУ імені А.С. Макаренка, яка знаходиться на 4 поверсі факультету іноземної та слов’янської філології (кабінет №427).