Перша зустріч першокурсників ННІПП з фахівцями Психологічної служби

4 жовтня 2022 року практичний психолог РУДЕНКО Вікторія Германівна вперше зустрілася в онлайн-форматі зі студентами І курсу Навчально-наукового інституту педагогіки і психології. До зустрічі долучилися й першокурсники нашої кафедри, які дізналися про: особливості діяльності даного структурного підрозділу; роботу соціального педагога з пільговою категорією студентів; основні напрями діяльності (просвітницьку, тренінгову, діагностичну, консультативну). Також, були проведені соціальна та психологічна адаптативні бесіди для студентів-першокурсників щодо умов навчання у ЗВО.

0-02-0a-67b810aa2b3d10349ba2ee555b16404cc1bc3ad022.jpg      0-02-0a-86c6f5820b717e2975d1aed3c4f74839b378ba9e01.jpg

Будо зроблено акцент на можливостях індивідуального консультування, а саме: пошук виходу зі складної ситуації (професійної, особистої); вирішення конфліктних ситуацій; подолання стресу та підвищення життєстійкості; зміну ставлення до проблеми, прийняття рішення тощо.

Фахівці Психологічної служби висловлюють подяку за допомогу  в організації студентів заступнику директора ННІПП з культурно-масової і волонтерської роботи, кандидату педагогічних наук, доценту ГОНЧАРЕНКО Олені Володимирівні.

Нагадуємо! Психологічна служба надає індивідуальні консультації в онлайн та офлан-форматах.

Якщо у вас є запит на проведення тренінгів, просвітницьких або профілактичних заходів та консультативної підтримки ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.

Запис за телефонами:

• Психологічна Служба – 685-981

• Практичний психолог – Вікторія Германівна – 095 345 83 35.

• Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.

• Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.