Знайомство фахівців Психологічної служби з першокурсниками

Новий навчальной рік розпочався зі знайомства першокурсників з роботою Психологічної служби СумДПУ імені А.С. Макаренка, адже проблемі адаптації наймолодших студентів фахівці зазначеного підрозділу університету приділяють особливу увагу.

IMG-ad0286ab6de686ce1f56c257a6486069-V.jpg     IMG-1ba676565eedf33ed5b17440bd17b101-V.jpg

Практичний психолог РУДЕНКО Вікторія Германівна і соціальний педагог МАРКЕВИЧ Дарина Олександрівна завітали до першокурсників Навчально-наукового інституту педагогіки і психології та ознайомили аудиторію з основними напрямками діяльності своєї служби (тренінгова, просвітницька, консультативна та діагностична діяльність). Серед студентів було проведено опитування з метою визначення актуальних проблем та шляхів надання допомоги студентам.