Гостьова лекція від соціального педагога Клініки дружньої до молоді

kramar gostova lekciya

8 березня 2023 року в онлайн-форматі відбулася гостьова лекція для студентів 0025 і 0026 груп від соціального педагога Відділення медико-соціальної допомоги «Клініка дружня до молоді», яке функціонує у складі КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» Анни КРАМАР.

Гостьова лекція відбулася у рамках вивчення здобувачами вищої освіти навчальних дисциплін «Соціально-педагогічна профілактика насильницької поведінки» і «Технології протидії торгівлі людьми та експлуатації дітей».

Фахівчиня надала інформацію про головні ознаки насильства у родині та його види, конфліктні ситуації, ділилася досвідом роботи. Разом зі студентами були проаналізовані практичні кейси, розібрані життєві ситуації.

Було цікаво, інформативно, пізнавально, отримали неоціненний практичний досвід.

Щиро дякуємо нашій випускниці, а нині - провідній фахівчині «Клініки дружньої до молоді»!