Цей народ не зламати нікому!

23 лютого 2023 року, напередодні річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну, викладачі та студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту СКД долучилися до виховного заходу «Цей народ не зламати нікому».

clipboard_image_adf5c3946b010020.jpg   clipboard_image_85009e48c6d7210e.jpg   clipboard_image_659aab659a928972.jpg

Організатори заходу згадали історію протистояння між Україною та рф, зокрема початок військової агресії в 2014 році і найбільш важливі події гібридного етапу цього збройного протистояння; розповіли про події повномасштабної війни, починаючи з 24 лютого 2022 року: боротьбу за Маріуполь, відступ загарбників із Київської, Чернігівської та Сумської областей, катування та вбивства росіянами мирних мешканців України, потоплення крейсеру «Москва» та звільнення острову Зміїний, звільнення Харківської області та правобережжя Херсонщини, визволення українців з полону та міжнародну підтримку України. Студенти декламували власні вірші, присвячені Україні, її захисникам і боротьбі українців за свою свободу і незалежність.

Дякуємо Збройним Силам України за оборону нашої держави,

віримо в Перемогу нашого народу в цій війні!