РИЖАНОВА АЛЛА ОЛЕКСАНДРІВНА

rizhanova

Посада:
 професор кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності

Науковий ступінь: доктор педагогічних наук

Вчене звання: професор

ORCID: 0000-0002-3332-9748

Освіта:

• 1983 р. – закінчила Харківську державну академію культури за спеціальністю «Бібліотеко-ведення та бібліографія»;
  • 2005 р. – захистила докторську дисертацію на тему «Розвиток соціальної педагогіки в соціокультурному контексті» за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогіка.

Науково-педагогічний стаж складає 28 років.

Коло наукових інтересів: розвиток соціальної педагогіки в соціокультурному контексті.

Наукові публікації: є автором 110 наукових публікацій, серед яких: «Енциклопедія для фахівців соціальної сфери»  (у співавторстві з колективом авторів), «Актуальні проблеми соціальної роботи та соціальної педагогіки» (програма та навчально-методичні матеріали до курсу магістрів), «Магістерський семінар» (програма та навчально-методичні матеріали до курсу магістрів) та ін.

Під науковим керівництвом (консультуванням) Рижанової А. О.  захищено 11 дисертацій.

Протягом 2010-2014 рр. входила до складу експертної комісії з педагогіки щодо питань проведення експертизи дисертацій МОН України.

Член спеціалізованої вченої ради Д 29.053.03 у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (2007 р.), член Експертної ради ВАК з педагогіки (2010 р.).

У 2017 р. брала участь у складі журі Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки.

Голова секції «Педагогіка» у складі журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук (2017 р.).