ЗНОБЕЙ ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

znobey

Посада: викладач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності

ORCID: 0000-0002-5295-7387

Освіта:

• 2001 р. - з відзнакою закінчив Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка (спец-ть «Фізичне виховання», кваліфікація вчитель фізичного виховання і валеології, керівник спортивних секцій, організатор туристичної роботи);
  • 2002 р. - з відзнакою закінчив Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка (спец-ть «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура», кваліфікація магістра педагогічної освіти, викладач фізичної культури);
  • 2003–2006 рр. - навчався в аспірантурі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (спец-ть 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки); тема дисертаційного дослідження - «Формування толерантності у майбутніх соціальних працівників у процесі практичної підготовки»;
  • 2019 р. - з відзнакою закінчив Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка (ОС Магістр за спец-тю «Менеджмент соціокультурної діяльності», професійна кваліфікація «Менеджер (управитель) соціально-культурних та дозвіллєвих закладів. Викладач теорії і практики культурно-дозвіллєвої діяльності»).

Підвищення кваліфікації:

• курси підвищення кваліфікації на кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи Харківської державної академії культури (2017 р.).

Науково-педагогічний стаж: 20 років у системі вищої освіти (СумДПУ імені А.С. Макаренка).

Основні фахові курси: «Вступ до спеціальності (соціальна робота) та деонтологія», «Організація і методика проведення екскурсій та туристсько-рекреаційних заходів», «Організація і методика проведення спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої діяльності», «Соціально-педагогічна робота в закладах освіти», «Соціальна політика в Україні».

Коло наукових інтересів: формування толерантності у майбутніх соціальних працівників; практична підготовка студентів спеціальностей 231 «Соціальна робота» та 232 «Соціальне забезпечення».