Кафедра підписала Угоду про співпрацю з Лебединським художнім музеєм

Подія відбулася в рамках проведення науково-мистецького форуму «Чеховський простір у творчих і дослідницьких проєкціях», що відбувся 8 жовтня 2020 року в Сумській обласній науковій бібліотеці.

Метою Угоди є налагодження взаємовідносин, що будуть здійснюватися на основі розвитку різних форм співробітництва між навчально-науковим інститутом педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка і Лебединським міським художнім музеєм імені Б.К. Руднєва.

Орієнтована Угода на організацію і проведення спільних науково-методичних конференцій, семінарів, практикумів,  дослідної діяльності тощо. Угода також передбачає проведення низки виставкових заходів, обмін науковою інформацією та організацію проходження практики студентами Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка на базі Лебединського міського художнього музею імені Б.К. Руднєва.

Підписана Угода про співпрацю завдяки сприянню завідувача кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, доцента ПОЛЯНИЧКО Анжели Олександрівни та мистецтвознавця, професора кафедри ПАНАСЮКА Валерія Юрійовича.

В рамках реалізації Угоди, вже в листопаді 2020 року заплановано проведення перших спільних виставкових та мистецьких заходів.

 

 

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ І МЕНЕДЖМЕНТУ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Designed by atjoomla.com