Привітання з Днем працівника соціальної сфери України

Щорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. 

Цього року це свято випало на 1 листопада. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки по службовому обов’язку, але й по велінню совісті і заклику душі. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту всіх тих, хто опинився в складних життєвих обставинах, та отримання ними необхідної соціальної допомоги.

Саме таких фахівців соціальної сфери більше 20 років готують на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, де навчально-виховний процес забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький колектив, до складу якого входить 2 доктори наук, 12 кандидатів наук та 3 викладачі. Кафедра є випусковою кафедрою за напрямами підготовки 231 «Соціальна робота» (ОР «бакалавр», «магістр») та 232 «Соціальне забезпечення» (ОР «бакалавр»), випускники яких виконують різні види соціальної роботи, здійснюють соціальне обслуговування населення, забезпечують соціально-правовий захист особистості від соціальних ризиків тощо. На замовлення Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді кафедра є базою для проведення курсів підвищення кваліфікації для фахівців об’єднаних територіальних громад і спеціалістів ЦСССДМ Сумського регіону, соціальних педагогів освітніх закладів, батьків-вихователів ДБСТ.

Наші студенти і випускники – соціальні працівники і фахівці з надання соціального захисту населенню – дарують людям надію на краще, своєчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з них слова Івана Франка: «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» – стали сенсом життя.

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ І МЕНЕДЖМЕНТУ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Designed by atjoomla.com