Знайомство першокурсників з Психологічною службою

Важливим завдання вищих закладів освіти є створення умов для особистісного зростання і всебічного розвитку студентської молоді, розкриття і реалізації її потенційних можливостей в обраній майбутній професії. Успішність навчання багато в чому залежить від ступеня пристосування студентів-першокурсників до нового академічного середовища.

Проблемі адаптації студентів І курсу Психологічна служба СумДПУ імені А.С. Макаренка приділяє особливу увагу. Тому на початку кожного навчального року проводиться зустріч-знайомство фахівців зазначеного підрозділу Педагогічного з першокурсниками.

Так, протягом другої половини вересня поточного року практичний психолог РУДЕНКО Вікторія Германівна і соціальний педагог МАРКЕВИЧ Дарина Олександрівна завітали до першокурсників Навчально-наукового інституту педагогіки і психології. Вони ознайомили аудиторію з основними напрямками діяльності Психологічної служби (тренінгова, просвітницька, консультативна та діагностична діяльність), провели опитування з метою визначення актуальних проблем та шляхів надання допомоги студентам.

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ І МЕНЕДЖМЕНТУ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Designed by atjoomla.com