Дружна родина ННІПП привітала першокурсників з початком навчального року

15 вересня 2020 року став святковим для першокурсників Навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Слова вітання з нагоди початку навчального року для наймолодших студентів та побажання якнайшвидше адаптуватися у новому статусі прозвучали від першого проректора СумДПУ імені А.С. Макаренка – проф. ПШЕНИЧНОЇ Любові Василівни, директора ННІПП – проф. КОНДРАТЮК Світлани Миколаївни та її заступників, завідувачів і викладачів кафедр.

У цей день першокурсники мали нагоду познайомитися зі своїми наставниками – академічними кураторами, дізнатися про особливості організації навчальної, наукової і позанавчальної діяльності в ННІПП, дізнатися про студентське самоврядування, поспілкуватися один з одним тощо.

Шановні першокурсники!

Вітаємо вас в дружній родині енергійного, ініціативного і творчого студентства Навчально-наукового інституту педагогіки і психології!

Щиро бажаємо усім вам успішного навчального року, міцного здоров’я та гарного настрою, невичерпної енергії і творчих здобутків, висококваліфікованих педагогів і добрих друзів!

Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Могутня, процвітаюча держава починається з університетських аудиторій, зі спортивних майданчиків та бібліотек. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення і самореалізації є запорукою вашого гідного майбутнього і майбутнього нашої України!

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ І МЕНЕДЖМЕНТУ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Designed by atjoomla.com